Tuesday, April 16, 2013

SUPLUS

 Kevad sai stardipaugu 14.aprillil. Seega siis anti voli päikesele ja tuulele. Lumi ütleb hüvasti ja uute kohtumisteni ning annab oma õigused üle veele.

                           Oh seda lusti ja lõbu, mis vesi annab. Pärast ikka väga hea ja värske tunne.











Tuesday, April 9, 2013

Sunday, April 7, 2013

PESA PUNUMINE


 Kuu aega tagasi hakati oma kodu looma, viirpuude vahele. Punutakse oma pesa ikka päris suurte oksaraagudega. Imetlen ja imestan, kuidas oks oksa peale panduna moodustab pesakese. Proovi Sa ise panna, ikka libiseb maha. Oh neid linnukeste tarkuseid!

 Toimetatakse igasuguse ilmaga, nagu oleks kiire! Tegelikult ju külm püsib, lumi kõik alles. Möödunud nädalal olid veel 2x tuisudki. Soojast pole lõhnagi.






Tänaseks on saanud ikka päris suur-suur pesa.

Thursday, March 21, 2013

HELGIB ja SÄRAB

 Uskumatu, milline jõud on valgusel. Kui väike on härmatise helbeke aga helgib 100m kaugusele nagu suur prozektor.





 Üle hulga aastate on meie maja räästas jääpurikad, mida mäletan hästi lapsepõlvest. Ikka sai neid lutsitud ja mängitud nendega. Ilusad ju?

Monday, March 18, 2013

TAEVAMUSTRID


Mis taevas toimub?! Selle kohta on nüüd küll väga erinevaid teooriaid. Kus tõde on? Kes seda teab?!




Thursday, February 14, 2013

TERVITUS sõbrapäeval




                                         
                                        KAUNIST ja RÕÕMSAT sõbrapäeva!

Wednesday, February 13, 2013

VAIKNE TALV..rahulik talv

 Üks kask meil kasvab õues. Mõni aasta tagasi arvas ta, et ei peaks ühte latva kasvatama ja muutis end haruliseks. Ja tõesti sai palju kenamaks-põnevamaks.

          Sõpradega käin iga päev jalutamas. Seda küll siis, kui sõprade Sõber pole kodus.
 Ja vaatan taimekesi ja imestan, et juba pakatavad pungad. Ju siis kevad pole enam kaugel.
Kahjuks ei oska õiget makropilti teha.
                  Üks päev küll ilm tegi tempusid; küll oli härmatist, siis tuli lund ja tuisku...

                  Siis näitas päike end ja kuskilt ilmus vihm ning pani räästad tilkuma. Müstiline!







Üks päev sõitsin koju ja nägin taevas punast peenikest sammast. Päris kõhedaks võttis...ei saanud aru, ei mõistnud tema olemist. Ta oli oma liikumisega ikka väga aeglane,et  jõudsin auto ära panna, fotoka välja otsida ja pildistada. Siis oli ,,see,, üsna kõrgel ja pilt selgem ja mõistatus lahendatud. Polnudki ufokas!